Novinky

Modřanský Háj je o krok blíže úspěšnému dokončení

Avestus Real Estate, developer rezidenčního projektu Modřanský Háj, završil kolaudaci infrastruktury pro jeho závěrečnou fázi. Komunikace a veškeré sítě jsou nyní připraveny pro 17 pozemkových parcel, které jsou invenčním zájemcům k dispozici pro individuální výstavbu, i pro rodinné domy v rámci stavební etapy Modřany Villas, z nichž prvních 16 se právě dokončuje
a zbývajících 46 začne vznikat na jaře tohoto roku.

modransky-haj-rodinny-dum3


Bydlení jako investice? Skvělá volba!

Asi každý, kdo disponuje určitými finančními prostředky, dojde dříve či později do fáze, ve které bude řešit, do čeho a jak je investovat. A samozřejmě když své peníze jednou investujete, budete chtít, aby se vám tento krok vyplatil. Čtěte dál a dozvíte se, proč je vhodná investice právě do bydlení.

modransky-haj_rodinne-domy-3


Jak na bydlení pro aktivní životní styl

V době vyspělých technologií je více než kdy jindy důležité ve volném čase žít aktivně
a věnovat se pohybu. Jak lze bydlení přizpůsobit právě aktivnímu životnímu stylu?

Ať už jde o jednotlivce, pár, nebo vícečlennou rodinu, jejich aktivní životní styl se promítne do vybavení a uspořádání celého bydlení. Mají vyznavači aktivního životního stylu společné některé specifické požadavky? Určitě ano. Ať už se jedná o potřebu skladovacích prostor pro úschovu kola, vybavení na zimní sporty či golfového vozíku, nebo požadavek lokality v blízkosti sportovišť.

modiii_004_170811Bydlení začíná parcelou: jak vybrat tu správnou?

Dobře zvolená parcela je základem spokojeného bydlení na celý život. A ačkoli rozhodnutí postavit si svůj dům „na zelené louce“ představuje velký krok, mělo by jít v první řadě o investici, která se vám několikanásobně vrátí. Jak postupovat při výběru pozemku pro domov vašich snů?

bg-page-domy-f1


Modřanský Háj vstupuje do další stavební etapy

Úspěšný rezidenční projekt Modřanský Háj developerské společnosti Avestus Real Estate se začal rozrůstat o další jednotky. Třetina z nich přitom své majitele znala ještě před plánovaným zahájením výstavby. V blízkosti Modřanské rokle v následujících měsících vyroste téměř 150 nových možností bydlení zahrnujících byty, dvojvily i prémiové vily.

c_02_out

 Interiérová architektka Modřanského Háje: Nechte domov, aby vyjádřil vaši osobnost

Magda Kinská je autorkou návrhů interiérů bytů a domů v Modřanském Háji. Jelikož má bohaté zkušenosti založené na realizaci projektů pro pestrou škálu klientů, poprosili jsme ji, aby se s námi podělila o své tipy na to, jak vytvořit atmosféru opravdového domova. Podle Magdy jsou k tomu nezbytné tři základní „ingredience“: světlo, teplo a blízkost přírody – zeleně.

bg-page-domy-08Modřanský Háj: kolauduje se 36 nových jednotek v budovách C, E, F

Výstavba dalších domů bude dokončena na konci roku 2018

Developer Avestus Real Estate již vyprodal 32 bytových jednotek a 4 rodinné domy, které jsou součástí aktuálně dokončené fáze jeho úspěšného rezidenčního projektu Modřanský Háj. Vlastníci se do nich nastěhují nejpozději v březnu 2018. Pro milovníky klidného a bezpečného bydlení v blízkosti přírody budou stále k dispozici nové jednotky, které vzniknou v rámci další fáze výstavby.

modransky-haj_vizualizace-objektu-e


Error: Only up to 6 widgets are supported in this layout. If you need more add your own layout.